29 sierpnia 2013

1st Lions World Song Festival for the Blind

I Światowy Festiwal Piosenki dla Niewidomych to wydarzenie muzyczne mające na celu promocję zdolnych, niewidomych lub niedowidzących wokalistów z całego świata. Najlepsi otrzymają propozycję współpracy z profesjonalnymi firmami fonograficznymi, które zapewnią im wsparcie niezbędne w rozwoju zawodowej kariery muzycznej. Jordan Group ma zaszczyt uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu.


Festiwal ma formę konkursu. Przesłuchania uczestników zgłoszonych przez Lions Cluby ze wszystkich stron świata odbędą się 18-20 listopada 2013 roku w Krakowie. Podczas wstępnych eliminacji w skład jury wejdą znani krakowscy muzycy, występy w konkursie finałowym oceniać będzie międzynarodowy skład sędziowski. Piosenki prezentowane przez wokalistów zostały skomponowane i napisane specjalnie dla nich, stając się zalążkiem ich własnego repertuaru. Przed zwycięzcą konkursu drzwi do kariery otworzą się na oścież - otrzyma kontrakt płytowy.

W czasie trwania imprezy, występom wokalnym towarzyszyć będą akcje promujące badania wykrywające wady wzroku na wczesnym etapie ich powstawania, a także wiedza z zakresu ich leczenia i profilaktyki. Będzie to również wielka lekcja tolerancji dla wszystkich pełnosprawnych zaangażowanych w organizację Festiwalu.

Więcej informacji na temat Festiwalu znajduje się na stronie lionsfestival.jordan.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz