12 września 2013

Zaplanuj z nami październik: Rozrywka na najwyższym poziomie

"Jezioro Łabędzie" to opowieść, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy znają historię księżniczki zaklętej w łabędzia i księcia, któremu na drodze do szczęścia staje zły duch. To największe osiągnięcie sztuki baletowej, które potrafi oczarować nawet największego sceptyka.


6 października do Krakowa zawita Royal Russian Ballet, który zaprezentuje swoja interpretację tej ponadczasowej opowieści o walce dobra ze złem, ludzkich namiętnościach i potędze miłości zdolnej przezwyciężyć największe czary. Będzie to jeden z kilku występów w ramach jesiennego tournée rosyjskiej grupy.

Royal Russian Ballet, powstały w Charkowie w 2007 roku, to przede wszystkim połączenie talentu i młodzieńczego zapału. Szturmem podbija sceny wszystkich kontynentów. Ceniony jest przede wszystkim za wspaniałe stroje i scenografię, a także perfekcjonizm tancerzy, nad którymi czuwają dwie wielkie osobistości - Mikhail Bezzubikov, były solista słynnego Bolshoi Ballet, oraz Anatoliy Kazatskiy, zwycięzca międzynarodowego konkursu Serge Lifar 2002. Wspólnie dbają oni by występy grupy zawsze były doskonałe, aż do najdrobniejszych szczegółów. Ten występ będzie naprawdę smakowitym kąskiem zarówno dla wielbicieli baletu, jak i całkowitych baletowych laików.

Więcej informacji o występie oraz biletach można znaleźć na stronie promusica.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz