14 października 2013

Zaplanuj z nami grudzień: Śmiech to zdrowie

Że śmiech to zdrowie, wiedzą wszyscy. Że 13 grudnia w Kinie Kijów będziemy mogli uczestniczyć w najzdrowszym wieczorze tej zimy, wiedzą tylko niektórzy - i to jest błąd. Bo występ kabaretu Ani Mru Mru to coś, czego po prostu nie można przegapić.


Kabaret powstał w 1999 roku w Lublinie, od tego czasu jego skład zmieniał się kilkakrotnie. Obecnie tworzą go Marcin Wójcik (założyciel), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Kabaret ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia, od pewnego czasu zaliczany jest do ścisłej czołówki polskiej sceny kabaretowej. I słusznie, bo któż nie zna takich klasyków jak "Chińska Restauracja" czy "Otwarcie Hipermarketu"? Posiadanie dystansu do siebie i poczucia humoru nie tylko na pokaz członkowie kabaretu udowadniają występami w improwizowanym serialu kabaretowym "Spadkobiercy". Dodatkowo Marcin Wójcik prowadzi wraz z Robertem Górskim z Kabaretu Moralnego Niepokoju humorystyczny program emitowany na antenie Telewizji Polskiej.

Można wymienić całą listę występów i nagród, które zdobyli panowie z Ani Mru Mru, jednak największą zachętą do spędzenia z nimi wieczoru jest po prostu dobra zabawa, którą gwarantują ich skecze. Więcej informacji o kabarecie można znaleźć na ich oficjalnej stronie: animrumru.art.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz