12 listopada 2013

Zaplanuj z nami grudzień: Moscow City Ballet na gwiazdkę

Wszyscy wiedzą, że święta to czas magiczny, wręcz bajkowy. Oświetlone girlandami lampek ulice przywodzą na myśl krajobraz sennych manowców, wszechobecne kolędy wprawiają w świąteczny nastrój, a kolorowe choinki na wszystkich wystawach sklepowych sprawiają, że nawet najpoważniejsi dorośli czują się znów trochę jak dzieci. Świadomy tego wyjątkowego czaru świąt jest także Moscow City Ballet, który kolejny już raz przyjeżdża do Polski, by włożyć swój skromny wkład w tę cudowną bajkę.


W tym roku promocja "2 w 1". W ramach wizyty w Krakowie Moscow City Ballet zaprezentuje aż dwa przedstawienia. Będą to "Dziadek do Orzechów" i klasyka gatunku - "Jezioro Łabędzie". Oba spektakle urzymane są w stylu trochę bajkowym, trochę będącym snem na jawie. Zwłaszcza pierwszy z nich ścisle wiąże się z tematem świąt i przypomina nam, że to czas, kiedy marzenia się spełniają.

Dwa zimowe wieczory z baletem - 22 i 23 grudnia - będą doskonałym wejściem w czas świąt. To nie tylko gratka dla miłośników gatunku. Kolorowa scenografia, wspaniałe stroje i niezwykłe historie z pewnością urzekną każdego, kto zdecyduje się na wizytę w Auditorium Maximum w Krakowie. Więcej informacji na stronie wkrakowie.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz