12 listopada 2013

Zaplanuj z nami styczeń: Brytyjski wieczór

Krakowskie Kino Mikro zaprasza na spotkanie z "brytyjskością" w najczystszym wydaniu. 16 stycznia odbędzie się transmisja z Royal National Theatre a my będziemy mieli niepowtarzalną okazję oglądnąć sławnego "Hamleta".


Któż z nas nie zna historii młodego księcia, który zadaje dramatyczne pytanie "być albo nie być"? Transmisja z Royal National Theatre pozwoli nam spojrzeć na nią oczami rodaków Shakespeara. Ale to nie wszystko, bo ekipa tego najbardziej prestiżowego z brytyjskich teatrów to najbardziej utalentowani aktorzy ostatnich lat. Wybierając się na "Hamleta" w Kinie Mikro możemy być pewni, że czeka nas cała paleta emocji - od śmiechu, przez wzruszenie, aż do swego rodzaju katharsis. Nie bez powodu National Theatre w jednym tylko sezonie potrafi zgromadzić aż pół miliona widzów.

Transmisja "Hamleta" jest ostatnią z cyklu obejmującego również "Frankensteina" i "Makbeta". Cieszą się one ogromnym powodzeniem, przez co organizatorzy już planują kolejne transmisje - w przygotowaniu są "Otello" i "Korolian". Więcej informacji o spektaklu i biletach można znaleźć na stronie kinomikro.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz