12 grudnia 2013

Zaplanuj z nami styczeń: Trochę muzycznego szaleństwa

Kto nie słyszał o tym zespole? Czy to z dawnych lat, czy to po reaktywacji, wszyscy chociaż raz natknęli się na tę nazwę i chociaż raz mieli okazję usłyszeć któryś z utworów tego kultowego zespołu. Kazik Na Żywo, bo o nim mowa, już wkrótce zagra w krakowskim Klubie Kwadrat, a my już teraz na ten koncert serdecznie zapraszamy.


Zespół powstał w 1991 roku i początkowo nosił nazwę Kazik. Skład zespołu kilkakrotnie ulegał zmianie. Grupa wydała cztery płyty, w tym jedną podsumowującą jej dokonania, nim w 2004 roku zapadła decyzja o rozwiązaniu zespołu. Część muzyków, w tym Kazik Staszewski, w międzyczasie koncertowała wspólnie z innymi artystami (głównie eks-członkami Kultu) wykonując najbardziej znane przeboje grupy. W 2008 roku zapadła decyzja o reaktywacji zespołu pod nazwą Kazik Na Żywo. Muzycy zebrali się ponownie w składzie z lat 1995-2000 i działają do dziś.

Koncertu będzie można wysłuchać 31 stycznia. Jako support zagra grupa Kabanos. Więcej informacji znajduje się na stronie klubkwadrat.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz