15 stycznia 2014

Zaplanuj z nami luty: Drugie życie staroci

Jeśli terminy takie jak "vintage" czy "retro" nie są Ci obce, mam bombową propozycję. Już wkrótce mieszkańcy Krakowa będą mogi pobudzować wśród przedmiotów, do których te dwa słowa pasują najlepiej, a może nawet wrócić do domu z jednym czy dwoma. Brzmi nieźle, prawda?


Krakowska Giełda Staroci rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku i od tego czasu cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Tradycyjnie odbywa się w Centrum Giełdowo-Handlowym Balicka, gdzie zajmuje całą ogrzewaną halę o powierzchni 1400 m2. Na giełdzie znajdziemy wszystko - w bardzo dosłownym tego słowa znaczeniu: meble, obrazy, monety, znaczki, zegary, porcelanę, mosiądz, przedmioty z żelaza i metali kolorowych, stare radia i telefony a także całą masę innych rzeczy powstałych przed rokiem 1950. Dla miłośników tych dwóch słów, "vintage" i "retro", jest to prawdziwy raj na ziemi.

Giełda zaprasza kupujących w każdą sobotę w godzinach 9:00 - 14:00 i każdą niedzielę w godzinach 7:00-14:00. Więcej informacji można znaleźć na stronie balicka.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz