15 stycznia 2014

Zaplanuj z nami luty: Weneckie walentynki

Drodzy panowie, czy jak co roku macie problem z walentynkową niespodzianką dla waszych kobiet? Kolacja w restauracji nie brzmi zbyt wyjątkowo a na prezent nie macie kompletnie żadnego pomysłu - no bo co, znowu róże? W tym roku z pomocą przyjdzie wam Hotel Galaxy w Krakowie!


Nasza propozycja to wyjątkowy bal w stylu weneckim. Żeby lepiej poczuć atmosferę karnawału, wszyscy goście przy wejściu otrzymają wspaniałe weneckie maski, zaś cały wieczór pełen będzie piór, diamentów oraz czerni i złota. Z głośników popłynie muzyka typowo karnawałowa ale i romantyczna, w klimatach włoskich. Ale to, co najlepsze, znajdować się będzie na stołach. Aperitif będzie stanowił kieliszek wina musującego Cava z płatkami róż, potem będzie już tylko lepiej. Uczestnicy balu będą mogli wybierać spośród takich pyszności jak marynowany łosoś w imbirze, pierogi z królikiem, aromatyczna focaccia przekładana szynką parmeńską, krem z pietruszki z grzankami o smaku trufli, marynowany ananas w korzennych przyprawach, czekoladowa pianka z szampańskim sosem i wielu innych. W formie live cooking zostanie zaserwowane gnocchi z serem gorgonzola i śliwkami suszonymi.

Impreza startuje oczywiście 14 lutego o godzinie 20:00. Szczegółowe informacje (bilety, menu, program, rezerwacja) można znaleźć na stronie galaxyhotel.pl. Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz