17 lutego 2014

Zaplanuj z nami kwiecień: Śmiech to zdrowie!

Powszechnie znane przysłowie głosi, że śmiech to zdrowie. Ponoć przedłuża życie, a z pewnością pomaga się zrelaksować i pozbyć skwapliwie gromadzonego stresu. A tego wszyscy zdążyliśmy już zachomikować całkiem sporo - ostatnią okazją do wypoczynku były święta, a te już dawno za nami. Do kolejnej - wakacji - też jeszcze trochę. Czyż może być lepszy moment na terapię śmiechem?


Co proponujemy? Jeden z najciekawszych kabaretów młodego pokolenia - Limo. Początki zespołu sięgają roku 1999, kiedy to w Gdańsku dwoje z obecnych członków postanowiło dać upust swojej kreatywności formując grupę kabaretową. Dziś, 15 lat później, Limo jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych kabaretów. Ma na swoim koncie liczne nagrody i niezwykle bogaty repertuar. Mocną stroną grupy są improwizacje tworzone przy współudziale publiczności. Krótko mówiąc - dobra zabawa gwarantowana!

Występ kabaretu Limo odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 19:00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Więcej informacji o występie można znaleźć na stronie nck.krakow.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz