12 stycznia 2015

Złocisty trunek - najlepszy - czyli jaki?

W mnogości dóbr wszelakich, które zachęcają konsumentów ze sklepowych półek nie lada wyzwaniem jest odpowiedź na pytanie - co wybrać? Czasami pomagają zdecydować reklamy, a co jeśli chcemy coś innego, coś jeszcze nie znanego, może nawet niszowego? Wtedy warto odwiedzić coraz liczniejsze festiwale czy targi, na których swoje produkty prezentują lokalne, niewielkie firmy.
No własnie - kto to jest rzemieślnik wie chyba każdy, ale piwo rzemieślnicze - brzmi jakby znajomo a jednak całkiem obco. Jak je odróżnić od coraz popularniejszych piw regionalnych, a jak w bardzo bogatej ofercie znaleźć to, które nam odpowiada najbardziej?
Przez trzy marcowe dni będzie można spotkać się z przyjaciółmi przy szlachetnych trunkach pochodzących z niewielkich browarów. Nie braknie tez możliwości skosztowania specjałów prosto od wytwórców.
Ponieważ nie od dziś wiadomo, że  w upalne lato nic tak nie gasi pragnienia jak zimne piwo, warto wybrać się już teraz aby popróbować i wybrać coś dla siebie. Wszak zima kiedyś się skończy...

Nie tylko koneserów zaprasza w dniach 6-8 marca klub Fabryka na Craft Beerweek.
Więcej informacji na stronie https://pl-pl.facebook.com/events/741543212602104/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz