14 października 2013

Zaplanuj z nami listopad: Rockowe granie w Klubie Studio

Już 8 listopada Klub Studio zaproponuje nam wieczór pełen rockowych rytmów. Świetną zabawę zapewni nam zespół Myslovitz, który jak żaden inny alternatywny band potrafi sobie zjednać sympatię fanów gwarantując niezapomniane przeżycia.


Muzyka Myslovitz to przede wszystkim minimalistyczne, nieco melancholijne, "rozkołysane" utwory. Cechują je nieprzeciętne teksty, o które wcale nie tak łatwo na współczesnej scenie muzycznej. Przeciwnicy zespołu nazywają jego twórczość smętną, lecz to tylko dowodzi, że nigdy nie słyszeli Myslovitz w jego naturalnym środowisku - na scenie. Grane na żywo piosenki zyskują niesamowitą energię, która z pewnością porwie każdego miłośnika muzyki.

Podczas koncertu w krakowskim Klubie Studio usłyszymy zarówno utowry z najnowszej płyty zaytułowanej "1.577", jak i największe hity z okresu wczesnej twórczości zespołu. Będziemy mieli okazję poznać również nowego wokalistę, który rok temu zastąpił założyciela zespołu, Artura Rojka. Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie klubstudio.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz