17 kwietnia 2014

Zaplanuj z nami czerwiec: Inteligentna rozrywka

Śmiech to niezwykle przyjemna rzecz - co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. Jednym z prostszych przepisów na śmiech jest oczywiście kabaret. Więcej - kabaret to nie tylko prosty sposób na poprawę humoru, kabaret to inteligentna rozrywka, która uczy dystansu do świata i samego siebie.


Przedstawiam Kabaret Skeczów Męczących. Grupa powstała w 2003 roku, choć jej nieoficjalne początki sięgają roku 1995. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w Polsce. Ma za sobą występy na takich festiwalach jak Płocka, Mrągowska i Koszalińska Noc Kabaretowa. Sławę przyniosła mu "Piosenka Trenera", na melodię przeboju zespołu Feel, która w sposób żartobliwy i kąśliwy zarazem mówiła o korupcji w polskiej piłce. Na scenie ta czwórka facetów o niebanalnym poczuciu humoru tryska wręcz energią - a dodatkowym plusem jest fakt, że nie stroni od improwizacji i kontaktu z publicznością.

Występ Kabaretu Skeczów Męczących odbędzie się 5 czerwca w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Więcej informacji o grupie można znaleźć na ich stronie: ksm.art.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz